OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 20. Niedziela zwykła, 19.08.2012

Dziś XX niedziela zwykła roku liturgicznego. W przyszłą niedzielę Uroczystość N. M. P. Częstochowskiej.

Na Górze św. Anny od piątku obchody kalwaryjskie ku czci Aniołów Stróżów.

W środę wspomnienie liturgiczne N.M.P. Królowej.

Zapraszamy wszystkich naszych parafian – dorosłych, dzieci, młodzież – do udziału w pielgrzymce parafii i dekanatu gorzowskiego do Sanktuarium Kalwaryjskiego na Makowe Wzgórze w Praszce. Tradycyjnie już, w ostatnią sobotę sierpnia, chcemy pokłonić się Matce Bożej Bolesnej wypraszając Boże błogosławieństwo dla rodzin, zdrowie dla chorych, pomoc Bożą dla dzieci i młodzieży w nowym roku szkolnym.
Msza św. w Sanktuarium w sobotę o godz. 9.00. Dojazd na Makowe Wzgórze indywidualny – samochodem albo rowerem – to tylko niespełna 5 km.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z Więckowic Nowych, o przyjście w najbliższą sobotę o godz. 9.00 prosimy naszych parafian z Gorzowa z Rynku. Bóg zapłać za przyjście, za troskę o Dom Boży.

Napisane przez admin1 dnia sierpnia 17 2012 17:30:30