OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 19. Niedziela zwykła, 12.08.2012

Bóg zapłać serdeczne za wszystkie złożone dziś ofiary na rzecz naszego kościoła. Niech nasza świątynia parafialna będzie coraz piękniejsza.

Jutro w poniedziałek, 13-go dnia miesiąca, wieczorem o 18.30 Nabożeństwo Fatimskie.

W tym tygodniu w środę 15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P. To dzień wolny od pracy. Porządek Mszy św. niedzielny. Msze św. o 7.00 – 9.30 – 11.00.

W czasie Mszy św. błogosławieństwo kwiatów i ziół ku czci Maryi Wniebowziętej. Takie bukieciki z kwiatów i ziół przed każdą Mszą św. będzie rozprowadzał w tym dniu nasz Parafialny Caritas. A złożone z tej okazji ofiary przeznaczone będą na cele charytatywne w naszej parafii. Bóg zapłać parafiankom, które te bukiety przygotują, i Caritasowi za tę inicjatywę.

W piątek przypada Uroczystość św. Jacka, patrona metropolii górnośląskiej. Jak wiemy, urodził się on w naszej diecezji w Kamieniu Śląskim koło Góry Św. Anny, i tam też odbędą się główne obchody odpustowe. Suma w niedzielę o 11.00.

Warto jeszcze wspomnieć, że Ksiądz Arcybiskup Alfons Nossol w Kamieniu Śl. w sobotę w tym tygodniu o godz. 18.00 będzie sprawował uroczystą Mszę św. z racji 80. rocznicy urodzin oraz 35-lecia przyjęcia sakry biskupiej.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z Więckowic Nowych, o przyjście w najbliższą sobotę o 9.00 prosimy również naszych parafian z Więckowic Nowych, numery od 41 do końca. Bóg zapłać za przyjście, za troskę o Dom Boży.

Przed kościołem rozprowadzamy Gazetki Parafialne. W nich m. in. porządek nabożeństw, intencje Mszy św. do dnia 16 września.

Napisane przez admin1 dnia sierpnia 11 2012 09:53:33