OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 13. Niedziela zwykła, 1.07.2012

Dziś XIII niedziela zwykła roku kościelnego. Kolekta niedzielna na potrzeby Diecezji i Seminarium. Bóg zapłać za złożone ofiary.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św. rano i wieczorem.

W zakrystii można zapisać się na prenumeratę Gościa Niedzielnego i innych czasopism katolickich. „Katolickich” – czyli inaczej „dobrych”.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z Gorzowa z ul. Chopina, o przyjście w najbliższą sobotę o 9.00 prosimy parafian również z ul. Chopina – blok drugi od ulicy. Bóg zapłać za zrozumienie, za troskę o Dom Boży.

Kolektę w przyszłą niedzielę zbierze nasza Rada Parafialna i polecamy ją szczególniejszej ofiarności wiernych. Kolekta przeznaczona jest na renowację i konserwację ołtarzy, rzeźb i obrazów w naszym kościele. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone w przyszłą niedzielę.

Napisane przez admin1 dnia czerwca 29 2012 20:04:42