OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 11. Niedziela zwykła, 17.06.2012

Dziś XI niedziela zwykła roku liturgicznego. Po południu o godz. 15.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i do św. Franciszka. Nabożeństwu przewodniczyć będzie Ojciec Miron, franciszkanin z Opola. Po nabożeństwie w salce przy plebanii spotkanie z Ojcem Mironem Rodziny Franciszkańskiej i wszystkich chętnych, zainteresowanych tą formą życia duchowego.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna.
Czwartek w liturgii to wspomnienie Matki Boskiej Opolskiej, patronki miasta Opole.

W przyszłą niedzielę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W Kozłowicach odpust, a na Górze św. Anny pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców.

Zachęcamy do czytania książek i prasy religijnej. Warto wiedzieć, że aktualnie najbardziej poczytnym tygodnikiem w Polsce jest "Gość Niedzielny" – i słusznie, bo jest po prostu najlepszy. Prenumeratę Gościa można na trzeci kwartał tego roku zamówić w zakrystii. Dla dzieci i młodzieży warto zamówić miesięcznik „Mały Gość Niedzielny”. Bardzo ciekawy jest też dwumiesięcznik „Miłujcie się”.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z Gorzowa z ul. Wojska Polskiego, o przyjście w najbliższą sobotę o godz. 9.00 prosimy parafian również z ulicy Wojska Polskiego – blok, klatka „C” i „D”. Bóg zapłać za zrozumienie, za troskę o Dom Boży.

Przed kościołem dziś zbiórka na Wydział Teologiczny w Opolu. Bóg zapłać za wszystkie złożone dziś ofiary na ten cel.

Napisane przez admin1 dnia czerwca 15 2012 21:56:43