Zaloguj
OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 4. Niedziela Wielkiego Postu, 18.03.2012


Dziś IV niedziela Wielkiego Postu, w liturgii z łacińska zwana Laetare – czyli Radujcie się. Niedziela zwiastuje zbliżający się już wnet koniec postu. O godz. 15.00 dziś Gorzkie Żale.

Droga Krzyżowa w piątek o 17.00. Odprawiamy ją w intencji zmarłych polecanych Panu Bogu w wypominkach. Wypominki wielkopostne za zmarłych przyjmujemy i zapisujemy w zakrystii.

Droga Krzyżowa i Msza szkolna dla dzieci i młodzieży w czwartek o 17.00. Wcześniej o 16.30 spotkanie kandydatów na ministrantów, po Mszy zbiórka ministrantów.

W tym tygodniu pragniemy też zaprosić do kościoła na Drogę Krzyżową naszą młodzież ponadgimnazjalną (ze szkół średnich), studiującą, pracującą – w piątek o godz. 19.00.

Jutro w liturgii Uroczystość św. Józefa – Oblubieńca N.M.P., żywiciela Św. Rodziny, Patrona mężczyzn. Msza św. jutro rano o 7.00 i wieczorem o 17.00.

W przyszłą niedzielę w parafii rozpoczniemy Rekolekcje Wielkopostne, kolekta niedzielna będzie przeznaczona na konserwację zabytków kościelnych.

Za sprzątanie kościoła serdeczne podziękowanie parafianom z Karpat i z Dębiny. O przyjście w najbliższą sobotę o 9.00 prosimy również parafian z Dębiny nr od 11 do końca. Bóg zapłać za troskę o świątynię parafialną. Bóg zapłać również za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu składane do skarbony stojącej przy bocznym ołtarzu.

Urząd Pracy w Oleśnie prosił o przekazanie informacji o „Targach Pracy i Edukacji” w Oleśnie w Miejskim Domu Kultury w czwartek w godz. od 10.00 do 14.00. Zaprasza wszystkich zainteresowanych.

Napisane przez admin1 dnia marca 16 2012 15:09:59
495 czytań · Drukuj