Zaloguj
OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 3. Niedziela Wielkiego Postu, 11.03.2012Dziś III niedziela Wielkiego Postu. O godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Kolekta niedzielna na potrzeby naszego kościoła, na renowację ołtarza bocznego. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na ten cel.

Droga Krzyżowa w piątek o 17.00. Odprawiamy ją w intencji zmarłych polecanych Panu Bogu w wypominkach. W ich intencji jest również Msza św., sprawowana po Drodze Krzyżowej. Wypominki wielkopostne za zmarłych przyjmujemy i zapisujemy w zakrystii. Niech znajdzie się w Wielkim Poście czas na Drogę Krzyżową i Gorzkie Żale.

Droga Krzyżowa i Msza szkolna dla dzieci i młodzieży w czwartek o godz. 17.00. Wcześniej, o godz. 16.30, spotkanie kandydatów na ministrantów, a po Mszy szkolnej zbiórka ministrantów.

Zebranie Rady Parafialnej i Caritasu w tym tygodniu w sobotę.

Rekolekcje Wielkopostne rozpoczną się w parafii za dwa tygodnie.

Za sprzątanie kościoła serdeczne Bóg zapłać parafianom z Pakoszowa. O przyjście w najbliższą sobotę o 9.00 prosimy parafian z Karpat i z Dębiny nr od 1 do10. Bóg zapłać za troskę o świątynię parafialną. Bóg zapłać również za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu składane do skarbony stojącej przy bocznym ołtarzu.

Napisane przez admin1 dnia marca 10 2012 10:09:54
466 czytań · Drukuj