OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 3. Niedziela zwykła, 22.01.2012

Z racji trwającego Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich parafian na Nabożeństwo Ekumeniczne – dziś do naszego kościoła o godz. 15.00.

Zaprośmy naszych braci ewangelików zamieszkujących na terenie parafii. Kazanie na nabożeństwie wygłosi proboszcz parafii ewangelickiej w Gorzowie, Pastor z Kluczborka, ks. Paweł Szwedo.

Przyjdźmy z książeczkami do nabożeństwa – czynnie włączając się do śpiewanych pieśni.

Zarezerwujmy tę godzinę dzisiaj – o 15.00 – dla Pana Boga. Modlitwa o Jedność Chrześcijan to naprawdę bardzo ważna intencja modlitewna.

Święto Nawrócenia św. Pawła, w środę, kończy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna.

Biblioteka parafialna czynna w niedziele od 9.00 do 11.00 oraz w czwartki po Mszy szkolnej. Zapraszamy.

W zakrystii zapisujemy intencje Mszy św. na ten rok. Można też zamówić prenumeratę Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa dla dzieci.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła parafianom z ul. Powstańców, o przyjście w najbliższą sobotę o 9.00 prosimy parafian z ul. Łąkowej, Sosnowej, Pieloka. Bóg zapłać za zrozumienie.

Napisane przez admin1 dnia stycznia 20 2012 22:04:19