OGŁOSZENIA PARAFIALNE, Niedziela Chrztu Pańskiego, 8.01.2012

Dziś Niedziela Chrztu Pańskiego.

Szczególne serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w czasie Mszy św. na renowację i konserwację ołtarza bocznego w naszym kościele.

W czwartek o 17.oo Msza szkolna.

W zakrystii można zamówić prenumeratę Gościa Niedzielnego i Małego Gościa.

W zakrystii zapisujemy też intencje Mszy św. na ten rok oraz jeszcze przyjmujemy zgłoszenia na tegoroczną pielgrzymkę w czerwcu do Włoch: do Rzymu i Toskanii.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z ulicy Zielonej, o przyjście w tym tygodniu w sobotę o godz. 9.oo prosimy parafian z Gorzowa z ulicy Stalmacha, Bocznej, Gorzołki, Curie-Skłodowskiej. Dziękujemy za zrozumienie i troskę o kościół.

Bóg zapłać za serdeczne przyjmowanie kapłana na kolędzie. Porządek kolędy wydrukowany jest w Gazetkach Parafialnych oraz wywieszony w gablotkach.

W przyszłą niedzielę odbędzie się w naszym kościele Koncert Kolęd. Program koncertu jest na plakatach. Koncert kolęd rozpocznie się o godz. 14.oo.

Natomiast za dwa tygodnie, w niedzielę 22 stycznia w naszym kościele o godz. 15.oo Nabożeństwo Ekumeniczne. Wraz z naszymi braćmi ewangelikami i z Pastorem ks. Pawłem z Kluczborka będziemy się modlić się w naszym kościele o jedność chrześcijaństwa.

Franciszkanie z Borek, jak co roku, zapraszają na nabożeństwa kolędowe przy żłóbku w kościele w Borkach Wielkich.
Dziś o 15.oo – nabożeństwo dla Rodziny Franciszkańskiej, jutro o 17.oo dla nauczycieli pracowników oświaty gminy Olesno, w czwartek o 12.oo – w intencji pielęgniarek Caritas z rejonu Kluczbork, 15 stycznia o 14.oo dla dzieci, 22 stycznia o 15.oo dla młodzieży, 29 stycznia o 15.oo dla mniejszości niemieckiej.

Napisane przez admin1 dnia stycznia 07 2012 10:45:43