OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 3. Niedziela Adwentu, 11.12.2011

Dziś trzecia niedziela Adwentu, zwana niedzielą Gaudete - z łaciny: niedziela radości. "Pan jest blisko".
Szczególne podziękowanie dla wszystkich za ofiary złożone dziś w czasie Mszy św. na zakup opału – oleju opałowego dla naszego kościoła.

Zapraszamy na Roraty sprawowane w naszym kościele od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.

Na długie wieczory adwentowe polecamy dobrą książkę religijną. Mamy takie w naszej bibliotece parafialnej. Biblioteka czynna jest w niedziele od 9.00 do 11.00 i w czwartki po Mszy św. wieczornej.

Spotkania grup parafialnych :
- w czwartek o 16.15 – kandydaci na ministrantów
- po Mszy szkolnej ministranci
- w sobotę o 14.00 schola

W zakrystii zapisujemy intencje Mszy św. na przyszły rok, rozprowadzamy też opłatki i caritasowe świece wigilijne.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z ulicy Mickiewicza, Lompy, Tylnej, Morcinka, Kościelnej – o przyjście w najbliższą sobotę o 9.00 prosimy naszych parafian z Gorzowa z ulicy Krasickiego, Złotej, Słowackiego, Parkowej, Stawowej – dziękując z góry za okazaną pomoc.

W zakrystii można zamówić prenumeratę Gościa Niedzielnego i Małego Gościa na I kwartał przyszłego roku.

Trwają kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin. Włączmy się w tę intencję modlitewną, pamiętając też o konkretnej pomocy dla osób samotnych, biednych, chorych.

Napisane przez admin1 dnia grudnia 10 2011 10:31:26