OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 25. Niedziela zwykła, 18.09.2011

Dziś XXV niedziela zwykła roku liturgicznego.

Kolekta niedzielna na budujące się kościoły w naszej diecezji. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na ten cel.

W środę święto św. Mateusza, Ewangelisty.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna. Niech gromadzi ona wszystkie dzieci i młodzież gimnazjalną naszej parafii.

Od piątku do niedzieli w dniach 23-25 września doroczna pielgrzymka Dzieci Maryi czyli Marianek na Górę Świętej Anny. Centralnym punktem pielgrzymki będzie Msza św. w sobotę pod przewodnictwem biskupa opolskiego Andrzeja Czai. Szczegóły znajdziesz tutaj.

W zakrystii przyjmujemy zgłoszenia na kandydatów na ministrantów i Marianki. Być może jest tu potrzebna pewna zachęta ze strony rodziców .

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z Pawłowic, o przyjście w najbliższa sobotę o 9.00 prosimy parafian z Więckowic Nowych, numery od 1 do 40. Bóg zapłać za przyjście i troskę o kościół.

Zapraszamy do udziału we Mszach św. w tygodniu – rano o 7.00 lub wieczorem o 18.00.

Na dzisiejszą niedzielę i cały nadchodzący tydzień życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa.

Napisane przez admin1 dnia września 16 2011 21:16:04