OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 5. Niedziela wielkanocna, 22.05.2011
Dodane przez admin1 dnia Maja 21 2011 09:42:09


Dzisiaj V niedziela wielkanocna. W parafii uroczystość rocznicy pierwszej komunii św. Zawierzamy dzieci oraz ich rodziców Bożej Opatrzności.

Po południu o 15.00 nabożeństwo majowe.

Nabożeństwa majowe odprawiamy w tygodniu po Mszy św. wieczornej i w niedziele o g. 15.00.

We wtorek święto maryjne: czcimy Najśw. Maryję Pannę Wspomożycielkę Wiernych. Zachęcamy do udziału we Mszy św.

Msza św. szkolna w czwartek o 17.00. Z okazji Dnia Matki będzie to Msza św. ofiarowana w intencji wszystkich Matek – żyjących i zmarłych.

Za dwa tygodnie, 5 czerwca, w parafii bierzmowanie. Wszyscy kandydaci do bierzmowania z całego naszego dekanatu spotykają się z tej okazji na wspólnym nabożeństwie w kościele w Bodzanowicach w piątek o g. 19.30. Nabożeństwo połączone będzie ze spowiedzią św. przed bierzmowaniem.
Na to spotkanie zapraszamy też rodziców kandydatów do bierzmowania. Samochody są prawie w każdej rodzinie, nie powinno być problemów z dojazdem do Bodzanowic.

A w sobotę trzecia klasa gimnazjalna wraz z rodzicami i nauczycielami dziękować będzie Panu Bogu w naszym kościele w czasie Mszy św. o 17.00 za ukończenie edukacji gimnazjalnej.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom Nowej Wsi, o przyjście w sobotę o 9.00 prosimy parafian również z Nowej Wsi, numery od 24 do końca. Bóg zapłać za przyjście i troskę o kościół .

Parafia Kujakowice zaprasza w piątek o 15.00 na Mszę św. w intencji matek, które opiekują się chorymi dziećmi. Mszy św. przewodniczyć będzie Biskup Ordynariusz.

Natomiast gorzowski odział hodowców gołębi pocztowych zaprasza na Mszę św. za zmarłych hodowców gołębi w piątek o 17.00.