OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 2. Niedziela Wielkanocna, 15.04.2012
Dodane przez admin1 dnia Kwietnia 13 2012 14:42:39


Dziś Święto Bożego Miłosierdzia. Święto ustanowione przez bł. Jana Pawła II, nawiązuje do objawień przekazanych Siostrze Faustynie. Koronka do Miłosierdzia Bożego niech stanie się dla wszystkich codzienną modlitwą. O godz. 15.00 dziś nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

W czwartek o 17.00 jak zawsze Msza św. szkolna.

W piątek o 17.00 spotkanie dzieci komunijnych i ich rodziców w kościele.

W zakrystii można zamówić prenumeratę Gościa Niedzielnego.

Pielgrzymi, którzy zgłosili się na tegoroczną pielgrzymkę do Włoch, wpłacają należność za pielgrzymkę do dnia 6 maja w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z Nowej Wsi. O przyjście w najbliższą sobotę o 9.00 prosimy parafian z Nowej Wsi od nr 27, z Tęczynowa i Biedy. Bóg zapłać za przyjście i staranie o czystość kościoła.

Bóg zapłać serdeczne za ofiary złożone dziś w czasie Mszy św. Dzięki nim możemy w naszym kościele prowadzić prace przy renowacji ołtarzy, obrazów, figur czy także inne prace. Bóg zapłać za ofiarność.

Dziś jeszcze także – w Święto Miłosierdzia Bożego – zbiórka do puszek przed kościołem na rzecz Caritasu Diecezji Opolskiej. Przed kościołem też rozprowadzamy Gazetki Parafialne.