1. urodziny witryny
Oto fragment Gazetki Parafialnej sprzed roku:
"Bywa, że nasi parafianie w niedzielę, z różnych przyczyn, są poza parafią. Zawsze wtedy mogą, korzystając z internetu, zapoznać się z ogłoszeniami, porządkiem nabożeństw, intencjami Mszy św. itd. Witryna prezentuje także podstawowe informacje z historii parafii, informacje, zdjęcia i filmiki z różnych wydarzeń życia parafialnego, a także obrazuje działalność poszczególnych grup parafialnych.
Zapraszamy wszystkich parafian nie tylko do zapoznania się z tą witryną, ale także do jej współtworzenia. Np. przez umieszczenie tam jakiegoś ciekawego zdjęcia… I zachęcamy do przekazania informacji o jej adresie w Internecie, jako o swojej „ulubionej” witrynie, innym. Wszak wielu naszych parafian pracuje za granicą.

Wciąż aktuane pozostaje zaproszenie do współtworzenia naszej witryny.
admin1 dnia marca 16 2011 18:19:13