Do Sanktuarium Jasnogórskiego
w dniu rozpoczęcia pielgrzymki płaci się za bagaż (22 zł od osoby - u kierowcy). Składanie bagaży - we wtorek od godz. 6:00 przy kościele. O godz. 7:00 Msza św. z udziałem pielgrzymów, po Mszy św. przed kościołem uroczyste pożegnanie.

Serdecznie zachęcamy do pielgrzymowania! A może zaakcentować udział Gorzowian w grupie kluczborskiej, może za pomocą jakiegoś "banera"? Za którym pielgrzymowali by nasi parafianie? Potrzebna jest jakaś mądra inicjatywa.
I potem kilka zdjęć z Pielgrzymki - do witryny.

Dzieło pielgrzymowania mogą też podjąć duchowo ci wszyscy, którym wiek, stan zdrowia, czas pracy lub inne konieczne obowiązki stają na przeszkodzie, by osobiście w tych sierpniowych dniach ruszyć ku Jasnej Górze. Mogą wtedy w duchowej łączności z pielgrzymami ofiarować swoją pracę lub cierpienie oraz modlitwę (zwłaszcza różańcową) i udział w Mszy świętej.

admin1 dnia sierpnia 09 2010 18:55:42