OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 19.03.2023
Dzisiejsza IV niedziela W. Postu – Laetare – zwiastuje połowę okresu przygotowania paschalnego do Wielkanocy.

Po południu o godz. 14.30 Gorzkie Żale z nauką pasyjną.

Kolekta niedzielna na konserwację i remonty zabytków sakralnych w diecezji.

W poniedziałek uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna.

W piątek o godz. 17.00 Droga Krzyżowa i Msza św. ofiarowane za zmarłych polecanych Panu Bogu w wypominkach wielkopostnych.

W piątek też zaproszenie dla naszej młodzieży do Skrońska o godz. 19.00 na dekanalne wielkopostne czuwanie modlitewne.

W sobotę uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w tym tygodniu prosimy parafian z ul. Kwiatowej i Sportowej.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy w parafii rekolekcje wielkopostne. Spotkania rekolekcyjne dla dorosłych będą rano o 8.00 i wieczorem o 18.00. Spotkania rekolekcyjne dla dzieci od poniedziałku do środy o godz. 10.00. W ramach rekolekcji będą też nauki stanowe dla małżonków, rodziców, młodzieży. Okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszą św.
Napisane przez admin1 dnia marca 17 2023 20:27:17