OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 05.03.2023
Dziś II niedziela W. Postu. O godz. 14.30 Gorzkie Żale z nauką pasyjną.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna.

W piątek o godz. 17.00 Droga Krzyżowa i Msza św. ofiarowane w intencji zmarłych polecanych Panu Bogu w wypominkach wielkopostnych.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w tym tygodniu prosimy parafian z ul. Chopina, bloki I i II.

Intencje Mszy św. zapisujemy w zakrystii.

Od jutra Msze św. wieczorne w tygodniu będą sprawowane o godz. 18.00. Tylko w czwartek Msza św. szkolna o godz. 17.00, także w okresie W. Postu w piątek o 17.00 Droga Krzyżowa i Msza św.

Dzień dzisiejszy obchodzony jest jako Dzień Modlitwy i Solidarności z Misjonarzami pod hasłem
„Z Misjonarzami budujemy Kościół”. Przed kościołem zbiórka do puszek na Misje św. zwana
Ad Gentes – Do narodów.

W przyszłą niedzielę, w drugą niedzielę miesiąca, kolektę przeprowadzi Rada Parafialna
na cele remontowe naszego kościoła. Polecamy ją szczególniejszej ofiarności wiernych.
Napisane przez admin1 dnia marca 03 2023 19:54:28