OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 08.01.2023
Dziś Niedziela Chrztu Pańskiego. W liturgii Kościoła kończy ona okres Bożego Narodzenia, zwyczajowo kolędy można śpiewać do święta Ofiarowania Pańskiego.

Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na cele remontowo-inwestycyjne naszego kościoła.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna.

Bóg zapłać za otwarte drzwi i serca w czasie kolędy. Przyjmijmy to otrzymywane Boże błogosławieństwo z wiarą i z radością. Jeśli w domu jest choroba kolędy nie przyjmujemy. Porządek kolędy wydrukowany jest w gazetkach i wywieszony w gablotkach.

Chętni na udziału w tegorocznej pielgrzymce do Ziemi Świętej są proszeni do odbioru w zakrystii formularza zgłoszeniowego. Dziś upływa termin zgłoszeń na pielgrzymkę.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w tym tygodniu w sobotę prosimy naszych parafian z ul. Chopina prawa strona i z ul. Powstańców.

W środę o 7.00 Msza św. w int. zm. Papieża Benedykta XVI. To nasza modlitwa i podziękowanie Bogu za pontyfikat tego wielkiego Papieża.
Napisane przez admin1 dnia stycznia 06 2023 21:36:29