OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 11.12.2022
Dziś trzecia niedziela Adwentu, niedziela Gaudete – Radujcie się, Pan jest blisko. Boże Narodzenie już za dwa tygodnie. Spowiedź św. przed świętami od przyszłego tygodnia.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na rzecz naszej świątyni.

Zapraszamy na Roraty od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.

W zakrystii zapisujemy intencje Mszy św. na przyszły rok, rozprowadzamy też opłatki wigilijne i świece Caritasu.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w sobotę prosimy parafian z ul. Sienkiewicza, K. Miarki, ks. Olszoka.

W tym tygodniu w sobotę chcemy rozpocząć budowę stajenki betlejemskiej w kościele. W związku z tym zwracamy się z prośbą o pomoc w ustawianiu stajenki. Rozpoczynamy w sobotę o godz. 9.00 i dziękujemy wszystkim, którzy przyjdą.

W przyszłą niedzielę o godz. 14.30 zebranie Rady Parafialnej i Caritasu, o 17.00 w Pawłowicach koncert kolęd.
Napisane przez admin1 dnia grudnia 09 2022 11:44:46