OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 27.11.2022
Rozpoczynamy dziś święty czas Adwentu, czas przygotowania do świąt Narodzenia Pańskiego i przygotowania na powtórne przyjście Chrystusa. Zapraszamy dorosłych i dzieci na Roraty - od poniedziałku do piątku o godz. 17.00. Zadbajmy o lampiony dla młodszych dzieci i pielęgnujmy w naszych domach zwyczaje adwentowe, gromadząc się na modlitwie przy wieńcu adwentowym.

Dzień 27 listopad jest dorocznym dniem adoracji Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do udziału w adoracji dziś od godz. 14.00 do 15.00.

W zakrystii zapisujemy intencje Mszy św. na nowy rok. Od wtorku rozprowadzamy opłatki wigilijne i świece Caritasu, do nabycia są także Kalendarze Rolnicze.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Odwiedziny chorych będą przed Bożym Narodzeniem.

Dziękujemy z sprzątanie kościoła. O przyjście w sobotę prosimy parafian z Budzowa.

Spotkania Dzieci Maryi w czwartki po Roratach, dla ministrantów i kandydatów w sobotę o 10.00.

Modlitwa o pokój dla Ukrainy i świata to nasza codzienna intencja modlitewna.
Napisane przez admin1 dnia listopada 25 2022 21:11:12