OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 06.11.2022
W parafii dziś Kiermasz, 127-ma rocznica poświęcenia kościoła. Suma o godz. 11.00, o 14.30 nabożeństwo różańcowe w int. zmarłych budowniczych i fundatorów kościoła.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna.

Spotkania Dzieci Maryi w czwartki po Mszy szkolnej, dla ministrantów i kandydatów w sobotę o 10.00.

W piątek Święto Niepodległości. O godz. 9.00 Msza św. w int. Ojczyzny, po Mszy św. koncert niepodległościowy, następnie korowód św. Marcina. Udamy się na Rynek gdzie zostanie odśpiewany hymn. Będą też rogaliki św. Marcina, koncert orkiestry i inne atrakcje. W tym dniu została dana dyspensa od potraw mięsnych.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w sobotę prosimy parafian z Dębiny nr od 11 do końca.

Intencje Mszy św. na przyszły rok zapisujemy w zakrystii.

Kolekta niedzielna na potrzeby Diecezji i Seminarium. W przyszłą niedzielę, drugą niedzielę miesiąca, kolektę przeprowadzi Rada Parafialna na potrzeby remontowe kościoła.

Modlitwa o pokój dla Ukrainy i świata niech będzie naszą stałą intencją modlitewną.

Komunikat Biskupa Opolskiego o nominacji nowego biskupa pomocniczego w Opolu…
Napisane przez admin1 dnia listopada 04 2022 19:34:33