Zaloguj
OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 30.10.2022
W parafii witamy dziś Ojca Wiesława i Brata Adama ze Zgromadzenia Ojców Oblatów N.M.P. Po Mszy św. nasi goście będą rozprowadzać kalendarze misyjne.

O 14.30 dziś nabożeństwo różańcowe.

We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. w tym dniu niedzielny. Po południu o 13.45 nabożeństwo w kościele, procesja i o godz. 14.00 nabożeństwo za zmarłych na cmentarzu. Dla naszych zmarłych wypraszamy Miłosierdzie Boże w wypominkach. Wypominki składamy w zakrystii.

W środę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych - Dzień Zaduszny. O godz. 9.00 i 17.00 czytanie wypominek, Różaniec i Msza św. w intencji zmarłych wypominanych. Także w tygodniu, do soboty, o godz. 17.00 Różaniec za zmarłych wypominanych i Msza św.

W uroczystość Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny można dostąpić odpustu zupełnego za zmarłych pod zwykłymi warunkami, czyli spowiedź albo stan łaski, komunia św., odmówienie Ojcze nasz, Wierzę w Boga i dowolnej modlitwy w intencjach Ojca św. Również w następnych dniach, do 8-go listopada, można uzyskać odpust zupełny, dodając do tych warunków nawiedzenie cmentarza połączony z modlitwą.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek o godz. 17.00 Msza św. szkolna. W sobotę od 8.00 odwiedziny chorych. Zgłoszenie odwiedzin w zakrystii.

Spotkania Dzieci Maryi w czwartek po Mszy szkolnej, dla ministrantów i kandydatów w sobotę o 10.00.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w sobotę prosimy parafian z Dębiny nr od 1 – 10 i Karpat.

Intencje Mszy św. na przyszły rok zapisujemy w zakrystii.

W przyszłą niedzielę w parafii Kiermasz. Świętować będziemy 127-mą rocznicę poświęcenia kościoła. Suma kiermaszowa o godz. 11.00.

Modlitwa o pokój dla Ukrainy i świata niech będzie naszą codzienną intencją modlitewną.
Napisane przez admin1 dnia października 28 2022 21:15:53
0 komentarzy · 241 czytań · Drukuj
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?


Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.


Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?