OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 19.06.2022
W parafii gościmy dziś ks. Jana Piontka, misjonarza z Afryki z Togo. Dziękujemy za jego posługę kapłańską w parafii i za jego ponad 40-letnią pracę misyjną w Afryce. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś w czasie Mszy św. Niech to będzie nasz mały wkład w pomoc dla kościoła misyjnego w Togo.

W amfiteatrze gorzowskim rozpocznie się dziś Mszą św. polową o godz. 14.00 zjazd motocyklistów. Po Mszy św. – festyn.

Do czwartku trwa oktawa Bożego Ciała. W oktawie Bożego Ciała Msze św. o godz. 18.00 połączone będą z procesją eucharystyczną dookoła kościoła. Zapraszamy parafian, poczty sztandarowe, dzieci w strojach komunijnych, dzieci sypiące kwiaty. Te Msze św. zwane „od gradobicia” są wielowiekową tradycją. Prosimy Pana Boga o dobre plony, o Boże błogosławieństwo, o zachowanie od kataklizmów.

W poniedziałek o 18.00 zapraszamy na Mszę św. parafian z Więckowic Starych, Nowych i Morgów. We wtorek parafian z Libiąża, Strug i Szczotek. W środę parafian z Pawłowic. W czwartek o godz. 17.00 parafian z Gorzowa. W czwartek przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela i Dzień Ojca.

W czwartek z racji kończącego się roku szkolnego o 17.00 niech przyjdą też wszystkie dzieci, młodzież, nauczyciele, wychowawcy. Chciejmy wspólnie podziękować Panu Bogu za rok szkolny. Wcześniej spowiedź św. dla dzieci w tygodniu przed każdą Mszą św., w czwartek od 16.30.

W piątek uroczystość N.S.P.J. Msza św. i nabożeństwo do Serca P. J. o godz. 7.00 i 18.00. Uroczystość ta jest dniem szczególniejszej modlitwy w int. kapłanów.

W sobotę czcimy Niepokalane Serce N.M.P. To święto patronalne kapliczki w Pawłowicach. Nabożeństwo odpustowe ku czci Niepokalanego Serca N.M.P. przy kapliczce o godz. 11.00.

W przyszłą niedzielę na Górze św. Anny pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w sobotę prosimy parafian z Nowej Wsi i Tęczynowa.

Modlitwa o ustanie wojny, o pokój w Ukrainie, niech będzie naszą stałą intencją modlitewną.
Napisane przez admin1 dnia czerwca 17 2022 21:27:35