OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 03.04.2022
Dziś V niedziela Wielkiego Postu. W parafii rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, poprowadzi je ks. Jan Golba.

Msze św. z nauką będą rano o 7.30 i wieczorem o 18.00. Nauka stanowa dla małżonków i rodziców w poniedziałek po Mszy św. wieczornej. Spotkanie z rodzicami i młodzieżą przygotowującą się do bierzmowania we wtorek po Mszy św. wieczornej. Msza św. z nauką dla osób starszych i chorych, połączona potem ze spotkaniem i poczęstunkiem w Domu Kultury, we wtorek o 11.00.

Spotkania rekolekcyjne mają też dzieci ze szkoły podstawowej i szkoły średniej w Gorzowie według przekazanego im planu.

Okazja do spowiedzi rekolekcyjnej i zarazem wielkanocnej od 7.00 do 8.00 i po południu od 17.00 do 18.00.

O 14.30 dziś Gorzkie Żale z nauką pasyjną ks. Krzysztofa.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna i Droga Krzyżowa dla dzieci.

W piątek o 17.00 Droga Krzyżowa i Msza św. w int. zmarłych polecanych Panu Bogu w wypominkach.

Intencje Mszy św. na ten rok zgłaszamy w zakrystii.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w sobotę prosimy parafian z Rynku, ul. Małej, Kościelnej, Bocznej.

W przyszłą niedzielę, Niedzielę Palmową, błogosławieństwo palm podczas każdej Mszy św. Wiązanki palm rozprowadzać będą przed Mszą św. Marianki. Przy Domu Kultury kiermasz ozdób świątecznych przygotowanych przez sołectwa naszej gminy.

Modlitwa o ustanie wojny i pokój niech stanie się naszą stałą intencją. W miarę możliwości pomagamy uchodźcom.
Napisane przez admin1 dnia kwietnia 01 2022 13:16:16
1 komentarz · 659 czytań · Drukuj