OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 27.03.2022
Dziś IV niedziela Wielkiego Postu zwana „Laetare-Radujmy się”. Zwiastuje ona połowę okresu przygotowania paschalnego do Wielkanocy. O godz. 14.30 Gorzkie Żale z nauką pasyjną ks. Krzysztofa.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna i Droga Krzyżowa dla dzieci.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. Odwiedziny chorych będą przed Wielkanocą.

W piątek o 17.00 Droga Krzyżowa i Msza św. w int. zmarłych polecanych Panu Bogu w wypominkach.

Intencje Mszy św. na ten rok zgłaszamy w zakrystii.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w sobotę prosimy naszych parafian z Dębiny nr 11 do końca.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy wielkopostne rekolekcje.

Modlitwa o ustanie wojny i pokój niech stanie się naszą stałą codzienną intencją. W miarę możliwości pomagamy uchodźcom.
Napisane przez admin1 dnia marca 25 2022 20:47:07