OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 06.03.2022
Dziś I niedziela Wielkiego Postu. O godz. 14.30 dziś Gorzkie Żale z nauką pasyjną. Nauki pasyjne będzie głosił w tym roku nasz zaproszony gość, ks. Krzysztof.

Msza św. szkolna i Droga Krzyżowa dla dzieci w czwartek o 17.00.

W piątek o 17.00 Droga Krzyżowa i Msza św. w int. zmarłych polecanych Panu Bogu w wypominkach. Wypominki za zmarłych składamy w zakrystii.

Intencje Mszy św. na ten rok zapisujemy w zakrystii.

Od jutra wracamy do porządku letniego odprawiania Mszy św. wieczornych w tygodniu, czyli o godz.18.00, tylko w czwartek Msza św. szkolna o 17.00, w Wielkim Poście w piątki Droga Krzyżowa o 17.00.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w sobotę prosimy parafian z Więckowic Nowych nr od 1 – 40.

Caritasowe skarbonki wielkopostne wyłożyliśmy na stoliku przy zakrystii.

W zakrystii rozprowadzamy publikację „Kronika parafii 1991 – 2021”.

Dramatyczne wydarzenia dzieją się za naszą granicą. Modlitwa o pokój niech będzie naszą stałą codzienną intencją. W miarę możliwości pomagamy uchodźcom. Są oni już u nas, nasz parafialny Caritas organizuje pomoc dla nich, konkretnie, dla dzieci od 5-go miesiąca życia do lat 10-ciu. Potrzebna odzież w dobrym stanie, pieluchy, koce, pościel dziecięca, ręczniki, poduszki, środki higieny. Wolontariusze Caritasu przyjmują dary w domu DFK w poniedziałek i wtorek rano od 10.00 do 12.00 i południu od 15.00 do 17.00

Kolekta niedzielna na potrzeby Diecezji i Seminarium. W przyszłą niedzielę, w drugą niedzielę miesiąca, kolektę przeprowadzi Rada Parafialna na cele remontowe kościoła. Polecamy ją szczególniejszej ofiarności wiernych.
Napisane przez admin1 dnia marca 04 2022 20:11:13
1 komentarz · 658 czytań · Drukuj