OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 27.02.2022
Całym sercem włączmy się wszyscy w modlitwę o pokój. Papież Franciszek zaapelował, aby Środa Popielcowa była dniem postu w intencji pokoju.

W poniedziałek i wtorek adoracja Najświętszego Sakramentu. Porządek adoracji: przed południem o 9.30 Msza św., wystawienie, adoracja dla Róż Różańcowych i Rodziny Franciszkańskiej, od 11 do 12.00 adoracja dla wszystkich, po południu o 16.00 wystawienie, adoracja, okazja do spowiedzi, wieczorna Msza św. o 17.00.

W Środę Popielcową Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem będą o godz. 7.00, 10.00 i 17.00. Biskupi proszą, aby w tym dniu przeprowadzić we wszystkich kościołach zbiórkę w czasie Mszy św. na pomoc dla wojennych uchodźców z Ukrainy.

Nabożeństwa Drogi Krzyżowej: w czwartek o 17.00 Msza św. szkolna i Droga Krzyżowa dla dzieci, w piątek o godz. 17.00 Droga Krzyżowa i Msza św. w int. zmarłych polecanych Bogu w wypominkach wielkopostnych. Wypominki składamy w zakrystii.

W niedziele W. Postu jak co roku po południu Gorzkie Żale o godz. 14.30.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. Odwiedziny chorych w sobotę od 8.00. Zgłoszenie odwiedzin w zakrystii.

Intencje Mszy św. na ten rok zapisujemy w zakrystii.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w sobotę prosimy parafian z Budzowa.

Kościół zachęca, aby czas W. Postu był czasem abstynencji od napojów alkoholowych, skromniejszych posiłków, uczynków miłosierdzia. Jak co roku Caritas rozprowadza skarbonki wielkopostne. Ofiary z tych skarbonek przeznaczone są dla „Hospicjum św. Anny” prowadzony przez Caritas.

W zakrystii dla zainteresowanych jest do nabycia publikacja „Kronika Parafii Trójcy Św. w Gorzowie 1991-2021”.
Napisane przez admin1 dnia lutego 25 2022 19:38:15
1 komentarz · 665 czytań · Drukuj