OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 13.02.2022
Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś w czasie Mszy św. Przymierzamy się do wymiany drzwi zewnętrznych kościoła, ta inwestycja jest już w trakcie zamówienia i realizacji. Drzwi są wiekowe, wielokrotnie remontowane, nieszczelne. To duża inwestycja i bardzo duże koszty. Dziękujemy za ofiary złożone na ten cel, dziękujemy także mieszkańcom Szyszkowa za włączenie się w to dzieło.

Msza św. szkolna w czwartek o 17.00, po Mszy św. spotkanie Dzieci Maryi.

Intencje Mszy św. na ten rok zgłaszamy i zapisujemy w zakrystii.

Intencje w tym tygodniu nie wpisane w gazetce: w środę o 7.00 za zm. Krystynę Michalik, o 17.00 w środę zm. ojca Józefa, zm. Jerzego i Grzegorza, w czwartek o 7.00 za zm. rodziców Marię i Henryka Kamieniak, w sobotę o 7.00 za zm. Krzysztofa Kałużę, syna Adama i o 15.00 w int. Krystyny Pilot, w niedzielę o 11.00 zm. Gertrudę i Georga Halupke.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w sobotę prosimy naszych parafian z Gorzowa z ul. Byczyńskiej lewa strona.

Zamówione alby dla dzieci komunijnych są do odbioru w zakrystii.

Nasi chórzyści proponują pielgrzymkę do Lwowa i okolicznych zamków w dniach 30.04. – 03.05. Cena 650 zł, szczegóły na plakacie w gablotce. Zapisy u p. Marka Rubelta.

Ponieważ jest możliwość uzyskania dotacji z budżetu obywatelskiego nasza orkiestra prosi o oddanie głosu, dziś przed kościołem zbiera podpisy. Wszystko zależy od ilości oddanych głosów. Chodzi o zakup instrumentów, skompletowanie strojów, zakup nut. Trudno sobie wyobrazić większe uroczystości bez naszej orkiestry. Zachęcamy do złożenia podpisu. Są też inne stowarzyszenia zbierające głosy, ale głos można oddać tylko jeden raz.
Napisane przez admin1 dnia lutego 11 2022 20:30:42