OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 30.01.2022
O godz. 15.00 dziś nabożeństwo ekumeniczne w kościele ewangelickim.

W tym tygodniu w środę 2-go lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego tradycyjnie określane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Jest to Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. w środę z obrzędem poświęcenia świec – gromnic o godz. 7.00 – 10.00 i 17.00.

W czwartek po Mszach św. błogosławieństwo gardła ku czci św. Błażeja.

W sobotę błogosławieństwo chleba i wody ku czci św. Agaty.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna i spotkanie Dzieci Maryi. W sobotę od 8.00 odwiedziny chorych, zgłoszenie odwiedzin w zakrystii. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św.

Intencje Mszy św. na ten rok zgłaszamy i zapisujemy w zakrystii. Intencje w tym tygodniu nie wpisane w gazetce: w sobotę o 7.30 za zm. Franciszka Jonczyk w miesiąc po śmierci, w niedzielę o 7.30 za zm. Krystynę Michalik w miesiąc po śmierci.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w sobotę prosimy parafian z ul. Piłsudskiego i Piaskowej.
Napisane przez admin1 dnia stycznia 28 2022 20:21:27