BOŻE NARODZENIE, 25.12.2021
Wszystkim parafianom i gościom obecnym w parafii życzymy obfitości łask Bożego Dzieciątka. Niech Chrystus zamieszka w naszych sercach i w rodzinach. Niech wszystkich obdarzy Bożym pokojem i radością. „Nie lękajcie się” – dla was stałem się człowiekiem i zawsze będę z wami.

Msze św. w uroczystość Bożego Narodzenia o godz. 9.00 i 11.00. W niedzielę, w drugi dzień Bożego Narodzenia, obchodzić będziemy święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.

Szopka betlejemska w naszym kościele jest co roku piękniejsza. Podziękowanie serdeczne twórcom szopki i całego świątecznego wystroju świątyni. Podziękowanie orkiestrze, chórowi, dzieciom i młodzieży za program świąteczny. Wszystkim za uczynione dobro serdeczne Bóg zapłać.

Informacje o tegorocznej kolędzie znajdziemy w Gazetkach Parafialnych.
Napisane przez admin1 dnia grudnia 24 2021 14:04:51