OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 05.12.2021
Dziś II niedziela Adwentu. Obchodzona jest ona w Polsce jako „Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie”. Celem tego dnia jest duchowe i materialne wsparcie Kościoła Katolickiego w krajach Europy Wschodniej i w Azji Środkowej. Przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc materialną dla „Kościoła na Wschodzie”.

Zapraszamy na Roraty - od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.

W tym tygodniu 8-go grudnia w środę przypada doroczna uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P. W tym dniu Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 10.00 i 17.00.

Jest to święto patronalne kościelnej służby liturgicznej, a zatem w środę o godz. 17.00 Msza św. w int. naszych Ministrantów, Marianek oraz ich rodziców. Msza św. połączona będzie ze specjalnym błogosławieństwem dla nich i dla nowo przyjętych do służby liturgicznej.

Ten dzień jest też dniem modlitwy o świętość życia. W Kościele podejmowana jest piękna akcja modlitewna w int. dzieci poczętych, którym grozi niebezpieczeństwo zagłady, jest to tzw. „modlitwa duchowej adopcji”. Zachęcamy do włączenia się w tę akcję. Przy zakrystii na stoliku wyłożone są do zabrania modlitwy duchowej adopcji.

W zakrystii zapisujemy intencje Mszy św. na nowy rok, rozprowadzamy także wigilijne opłatki i świece Caritasu.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w najbliższą sobotę prosimy parafian z Gorzowa z ulicy Wojska Polskiego blok klatki ABCD.

W przyszłą niedzielę, w drugą niedzielę miesiąca, kolektę przeprowadzi nasza Rada Parafialna na potrzeby remontowe naszego kościoła. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone w przyszłą niedzielę.
Napisane przez admin1 dnia grudnia 03 2021 21:09:26