OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 28.11.2021
Dziś I niedziela Adwentu. Adwent jest czasem przygotowania do obchodu świąt Narodzenia Pańskiego, ale także okresem, który kieruje nasze dusze ku oczekiwaniu przyjścia Chrystusa na końcu czasów. Z tych względów Adwent jest czasem pobożnego i radosnego oczekiwania. Podejmijmy to adwentowe wezwanie do wysiłku duchowego przez udział w Roratach i zachowanie trzeźwości. Roraty od poniedziałku do piątku o godz. 17.00. Młodsze dzieci prosimy o przynoszenie lampionów roratnich. Pielęgnujmy też zwyczaje adwentowe, np. gromadzenie się na modlitwie rodzinnej przy świecy lub wieńcu adwentowym.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w tygodniu przed każdą Mszą św. Odwiedziny chorych będą przed Bożym Narodzeniem.

W zakrystii zapisujemy intencje Mszy św. na nowy rok, rozprowadzamy także wigilijne opłatki i świece caritasowe.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w najbliższą sobotę prosimy parafian z Gorzowa z ulicy Wojska Polskiego - bez bloku.
Napisane przez admin1 dnia listopada 26 2021 19:50:41