Zaloguj
OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 07.11.2021
W parafii dziś Kiermasz – 126 rocznica poświęcenia kościoła parafialnego. Bożej Opatrzności dziękujemy za dar świątyni, za budowniczych, dobrodziejów, za parafian troszczących się o Dom Boży. O godz. 14.30 dziś Różaniec w int. zmarłych budowniczych, fundatorów i dobrodziejów naszego kościoła.

Kolekta niedzielna na Seminarium i potrzeby Diecezji. Bóg zapłać za złożone ofiary.

W tym tygodniu w czwartek przypada wspomnienie św. Marcina i zarazem Święto Niepodległości. O godz. 10.00 w czwartek Msza św. w int. Ojczyzny. Po Mszy św. koncert pieśni religijno – patriotycznych przygotowany przez Gorzowską Fundację Fabryka Muzyki, następnie w korowodzie, ze św. Marcinem, który przyjedzie na koniu i z orkiestrą, udamy się na Rynek gdzie wspólnie będzie odśpiewany hymn Polski. Będą też rogaliki św. Marcina przygotowane przez Caritas i inne atrakcje.

Dekretem Penitencjarii Apostolskiej, ze względu na pandemię, na cały listopad został rozszerzony przywilej i możliwość uzyskania odpustu zupełnego za zmarłych. Oznacza to, że do końca listopada można codziennie taki odpust otrzymać od zwykłymi warunkami, czyli komunia św., wskazane modlitwy, brak przywiązania do grzechu, nawiedzenie cmentarza z modlitwą za zmarłych.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w najbliższą sobotę prosimy parafian z Pawłowic, wioska nr od 31 do 64.

W zakrystii zapisujemy intencje Mszy św. na przyszły rok.

W przyszłą niedzielę, w drugą niedzielę miesiąca, kolektę przeprowadzi Rada Parafialna. Polecamy ją szczególniejszej ofiarności wiernych.
Napisane przez admin1 dnia listopada 05 2021 20:03:33
0 komentarzy · 608 czytań · Drukuj
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?


Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.


Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?