OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 24.10.2021
Dzisiejsza Niedziela Misyjna rozpoczyna w Kościele Tydzień Misyjny. Modlitwą i ofiarą wspomagamy Misje św. Kolekta dziś na Misje św. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: dziś o 14.30, w tygodniu o 17.00. Szczególną intencją modlitewną w tym tygodniu będzie modlitwa za Misje św.

W czwartek o godz. 17.00 Msza św. szkolna.

Spotkania Dzieci Maryi w czwartek po Mszy szkolnej, dla ministrantów i kandydatów w sobotę o 10.00.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w najbliższą sobotę prosimy parafian z Pawłowic–Brody, Dziesiątki.

W przyszłą niedzielę będziemy gościć w parafii misjonarza ze Zgromadzenia Ojców Oblatów. Będzie głosił kazania, spowiadał i rozprowadzał oblackie kalendarze misyjne.

Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Wypominki za zmarłych składać można w zakrystii.
Napisane przez admin1 dnia października 22 2021 19:21:54