OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 17.10.2021
Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: dziś o 14.30, w tygodniu o 17.00. W kaplicy w Pawłowicach różaniec w tygodniu o 17.00, w niedzielę przed Mszą św.

O godz. 15.00 dziś poświęcenie Krzyża przydrożnego na skrzyżowaniu do Więckowic Starych. Na nabożeństwo poświęcenia zapraszamy parafian z Więckowic Nowych i Starych i wszystkich chętnych.

Jutro przypada święto św. Łukasza, Patrona Służby Zdrowia. O godz. 17.00 różaniec i Msza św. w int. naszych lekarzy, pielęgniarek, pracowników Służby Zdrowia, Stacji Opieki Caritas i zespołu parafialnego Caritas.

W czwartek o godz. 17.00 Msza św. szkolna.

Spotkania Dzieci Maryi w czwartek po Mszy św. szkolnej, dla ministrantów i kandydatów w sobotę o 10.00.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w najbliższą sobotę prosimy parafian z Nowej Wsi i Tęczynowa.

W zakrystii zapisujemy intencje Mszy św. na przyszły rok, rozprowadzamy też kalendarze misyjne i rolnicze.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Niedzielę Misyjną. Kolekta na Misje św.

Nasza gorzowska Straż Pożarna zorganizowała dziś punkt szczepień przeciw Covid-19 przy parkingu obok kościoła. Dostępne są szczepionki firmy Pfizer i Johnson&Johnson. Punkt szczepień jest czynny od 8.00 – 13.00. Biorąc szczepionkę należy przedłożyć dowód osobisty.
Napisane przez admin1 dnia października 15 2021 21:24:23