OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 26.09.2021
W parafii dziś Dożynki. Bogu Stwórcy dziękujemy za dar życia, za chleb dla ciała i dla duszy. Parafianom z Dębiny, Karłowa, Karpat i Leśnik dziękujemy za przygotowanie Dożynek w kościele i za dary dożynkowe. Poprosimy znów parafian z Dębiny, Karłowa, Karpat i Leśnik o przygotowanie Dożynek za siedem lat. W przyszłym roku prosimy o przygotowanie Dożynek parafian z Nowej Wsi i Tęczynowa.

W czwartek o godz. 17.00 Msza św. szkolna i spotkanie z rodzicami i dziećmi pierwszokomunijnymi.

Po Mszy św. szkolnej zebranie Dzieci Maryi. Spotkania ministrantów w sobotę o 10.00 w zakrystii.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św. Odwiedziny chorych w sobotę od 8.00. Zgłoszenie odwiedzin w zakrystii.

W piątek rozpoczynamy miesiąc październik, miesiąc Różańca św. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy w tygodniu o godz. 17.00, w niedziele o 14.30. Msza św. wieczorna będzie sprawowana po Różańcu.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w najbliższą sobotę prosimy naszych parafian z Gorzowa z ul. Powstańców i Stalmacha.

W zakrystii dla zainteresowanych wydrukowana broszurka za zdjęciami o remoncie muru kościoła i krzyża.

Księża Sercanie w ramach wspierania misji „bez pieniędzy” organizują zbiórkę starej zdekompletowanej biżuterii oraz różnorakich nieaktualnych monet. Szczegóły na plakatach przy zakrystii.
Napisane przez admin1 dnia września 24 2021 19:23:37