OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 12.09.2021
Dziś w Warszawie beatyfikacja kardynała Stefana Wyszyńskiego i matki Róży Czackiej. Naszym nowym orędownikom polecamy sprawy Ojczyzny, parafii i nasze własne. W zakrystii mamy do nabycia w cenie 10 zł ciekawą publikację Gościa Niedzielnego poświęconą tym postaciom.

Bóg zapłać za ofiary złożone dziś w czasie Mszy św. na cele remontowo – inwestycyjne naszego kościoła.

Jutro, 13-go dnia miesiąca, po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo Fatimskie.

W tym tygodniu we wtorek przypada święto Podwyższenia Krzyża św., w środę Matki Bożej Bolesnej.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna sprawowana będzie w int. dzieci i młodzieży ku czci św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Zapraszamy też w czwartek rodziców i wszystkie dzieci komunijne.

Po Mszy św. szkolnej spotkanie Dzieci Maryi w salce. Spotkanie kandydatów na ministrantów w sobotę o 10.00 w zakrystii.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w sobotę prosimy parafian z Gorzowa z ul. Chopina prawa strona i z ul. Curie Skłodowskiej.

W przyszłą niedzielę w Pawłowicach „Święto Chleba i Wina”. O 14.00 otwarcie kiermaszu stoisk z żywnością, potem konkursy i występy zespołów muzycznych.

Dożynki w Gorzowie za dwa tygodnie. O przygotowanie uroczystości dożynkowej w kościele prosimy naszych parafian z Dębiny, Karłowa, Karpat i Leśnik.

Kolekta w przyszłą niedzielę na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych.
Napisane przez admin1 dnia września 10 2021 20:58:29