OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 29.08.2021
Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego w środę o godz. 18.00 Msza św. o dary Ducha Św. dla dzieci, młodzieży, rodziców, nauczycieli. Spowiedź św. dla dzieci i młodzieży we wtorek i w środę od 17.30.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna. Praktykować chcemy w parafii Msze św. szkolne w czwartki o 17.00, chociaż nie cieszą się one zbytnim zainteresowaniem. To duży błąd. Być może ani dzieci ani rodzice nie rozumieją znaczenia wychowania religijnego i czynnego uczestniczenia w życiu sakramentalnym i liturgicznym Kościoła, pozbawiając siebie i dzieci największej wartości życia: żywej wiary. „Beze mnie nic nie możecie uczynić” – to słowa Pana Jezusa.

W czwartek po Mszy szkolnej spotkanie Dzieci Maryi w salce przy probostwie. W sobotę o 10.00 w zakrystii spotkanie kandydatów na ministrantów.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek po Mszy szkolnej adoracja Najświętszego Sakramentu w int. powołań. W sobotę od 8.00 odwiedziny chorych, zgłoszenia w zakrystii. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w najbliższą sobotę prosimy parafian z Gorzowa z ul. Kluczborskiej prawa strona.

Z okazji beatyfikacji Kardynała Stefana Wyszyńskiego „Gość Niedzielny” przygotował „Gościa Extra” o Kardynale. Zamówienia w zakrystii, cena 10 zł.

Napisane przez admin1 dnia sierpnia 28 2021 16:08:20