OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 05.09.2021

W tym tygodniu w środę przypada święto Narodzenia N.M.P. Błogosławieństwo ziarna i nasion w czasie Mszy św. o 7.00 i 18.00.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna. Na Mszę św. w czwartek zapraszamy rodziców i dzieci, które w tym roku szkolnym mają przystąpić do pierwszej komunii św.

Po Mszy św. szkolnej spotkanie Dzieci Maryi w salce. Spotkanie kandydatów na ministrantów w sobotę o 10.00 w zakrystii.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w najbliższą sobotę prosimy parafian z Gorzowa z ul. Kluczborskiej lewa strona.

Kolektę w przyszłą niedzielę, w drugą niedzielę miesiąca, przeprowadzi Rada Parafialna na remonty podejmowane w naszym kościele parafialnym. Polecamy ją szczególniejszej ofiarności wiernych.
Napisane przez admin1 dnia sierpnia 20 2021 21:53:53