Ogłoszenia Parafialne, 15. 08. 2021
Dziś Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P., we wtorek św. Jacka, głównego patrona diecezji opolskiej.

Dziękujemy za ofiary złożone w ub. niedzielę, drugą niedzielę miesiąca. Renowacji wymaga w dalszym ciągu zewnętrzna elewacja naszej świątyni, przymierzamy się też do wymiany drzwi wejściowych, które zwłaszcza od strony południowej są nieszczelne, opadłe, trudne do zamykania, klejone deseczkami. Bóg zapłać za troskę o stan i wygląd naszej świątyni parafialnej.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w najbliższą sobotę prosimy naszych parafian z Gorzowa z ul. Zielonej, Pieloka, Łąkowej, Sosnowej.

Z okazji zbliżającej się we wrześniu beatyfikacji Kardynała Stefana Wyszyńskiego „Gość Niedzielny” proponuje edycję „Gościa Exstra” poświęconego tej postaci w cenie 10 zł. Zamówienia przyjmujemy w zakrystii.
Napisane przez admin1 dnia sierpnia 14 2021 10:49:23