OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 08.08.2021
Dziś XIX niedziela zwykła roku liturgicznego.

Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na potrzeby remontowe kościoła.

Jutro zatrzymają się w Gorzowie pielgrzymi idący w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę z diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Ze względu na obostrzenia sanitarne nie zapraszamy tym razem pielgrzymów do naszych domów. Pielgrzymi zatrzymają się na nocleg w hali widowiskowo-sportowej. Jutrzejszy Apel Jasnogórski o godz. 20.00 przeżyjmy razem z pielgrzymami.

W tym tygodniu,13-go dnia miesiąca w piątek, po wieczornej Mszy św. Nabożeństwo Fatimskie z procesją.

W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowzięcia N.M.P. W tym dniu błogosławieństwo kwiatów i ziół. Caritas przed Mszą św. będzie rozprowadzał wiązanki kwiatów. Prośba Caritasu o ofiarowanie i dostarczenie kwiatów do domu DFK w sobotę od rana do godz. 15.00.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w najbliższą sobotę prosimy naszych parafian z Gorzowa z ul. Sienkiewicza, K. Miarki i ks. Olszoka.
Napisane przez admin1 dnia sierpnia 06 2021 19:56:36