OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 01.08.2021
Odpust zupełny zwany „Porcjunkuli”, związany z Matką Bożą z Porcjunkuli w Asyżu, można uzyskać dziś, jutro, 2-go sierpnia lub w przyszłą niedzielę. Warunki zyskania odpustu: 1. sakrament pokuty i Komunia św.; 2. nawiedzenie kościoła i modlitwa Ojcze nasz i Wierzę w Boga; 3. modlitwa w intencjach Ojca św.; 4. wykluczenie wszelkiego przywiązania do grzechu.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek po wieczornej Mszy św. godzinna adoracja w int. powołań. W sobotę od 8.00 odwiedziny chorych. Zgłoszenie odwiedzin w zakrystii.

W piątek święto Przemienienia Pańskiego.

W Kamieniu Śl. w sobotę i w niedzielę obchody ku czci św. Jacka.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w najbliższą sobotę prosimy naszych parafian z Gorzowa z Rynku, ul. Małej, Kościelnej, Bocznej.
Napisane przez admin1 dnia lipca 30 2021 21:30:29