Zaloguj
OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 25.07.2021
Jutro Uroczystość św. Anny, głównej patronki diecezji opolskiej. Uroczystości odpustowe z udziałem biskupów dziś na Górze św. Anny i w Oleśnie w kościele św. Anny, suma o 11.00.

Natomiast jutro w naszym kościele o godz. 18.00 Msza św. za wszystkie nasze babcie i dziadków, żyjących i zmarłych.

We wtorek o 7.00 Msza św. pogrzebowa w int. zm. ks. Marcina Penkali.

W tym tygodniu w czwartek o godz. 10.30 odbędzie się uroczystość przekazania busa dla Domu Dziennego Pobytu Caritas w Gorzowie Śl. Aktu przekazania i poświęcenia busa dokona Dyrektor Caritasu Diecezji Opolskiej ks. Arnold Drechsler. Uroczystość ta obędzie się przy Domu Caritas i zapraszamy na nią wszystkich naszych parafian, darczyńców tego samochodu. Został on zakupiony, jak pamiętamy, z ofiar składanych w W. Poście do skarbonek caritasowych. Podczas tego wydarzenia w czwartek dla wszystkich, szczególnie zaś dla dzieci, przewidziana jest „słodka niespodzianka”. Zatem o godz. 10.30 w czwartek gromadzimy się razem z dziećmi przy Domu Caritas w Gorzowie Śl. Nie można przeoczyć tego wydarzenia.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w najbliższą sobotę prosimy naszych parafian z Więckowic Nowych nr od 41 do końca.

Po Mszy św. poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców. Prosimy Pana Boga za wstawiennictwem św. Krzysztofa Patrona o dar rozsądnej i bezpiecznej jazdy. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na cele misyjne, na zakup i utrzymanie pojazdów naszych misjonarzy.
Napisane przez admin1 dnia lipca 23 2021 13:06:03
0 komentarzy · 190 czytań · Drukuj
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?


Dodaj komentarz
Nick:

Kod potwierdzający:


Wpisz kod potwierdzający:Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?