Zaloguj
OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 18.07.2021
Dziś XVI niedziela zwykła roku kościelnego.

W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia wspominamy we wtorek bł. Czesława, patrona diecezji opolskiej, w czwartek św. Marii Magdaleny, w piątek św. Brygidy, patronki Europy, w sobotę św. Kingi, w niedzielę św. Krzysztofa, patrona podróżujących.

Jak co roku, w przyszłą niedzielę po Mszach św. wieczorem w sobotę i w niedzielę, odbędzie się poświęcenie pojazdów ku czci Patrona św. Krzysztofa. Biskup Mazur zajmujący się sprawą Misji w komunikacie m.in. napisał:

„Dzięki ofiarom zebranym podczas ubiegłorocznej akcji św. Krzysztof MIVA Polska zrealizowała 78 projektów na 137 różnych pojazdów w 26 krajach świata. Zakupione zostały 52 samochody, 2 ambulanse, 4 busy, 24 motocykle, 51 rowerów dla katechistów, 2 traktory. Pojazdy te służą w realizacji powszechnej misji Kościoła. Jest to piękny wkład Kościoła w Polsce w ewangelizację świata, w której centrum stoi świadectwo Bożej miłości głoszone i dawane przez misjonarzy, szczególnie z myślą o najsłabszych i najbardziej potrzebujących. Niech Bóg hojnie błogosławi i obdarza potrzebnymi łaskami wszystkich Darczyńców!”

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w najbliższą sobotę prosimy naszych parafian z Więckowic Nowych nr od 1 - 40.
Napisane przez admin1 dnia lipca 16 2021 20:21:27
0 komentarzy · 176 czytań · Drukuj
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?


Dodaj komentarz
Nick:

Kod potwierdzający:


Wpisz kod potwierdzający:Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?