Zaloguj
OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 27.06.2021
W Pawłowicach dziś po południu odbędzie się po raz dwunasty Gala Mundurowych Orkiestr Dętych „Złoty Suzafon”. Wystąpi sześć orkiestr, m.in. orkiestra górnicza z Bytomia, przewidziany jest koncert Wojciecha Poprawy z zespołem, gościem specjalnym będzie Jerzy Fedorowicz. To znane nazwiska. Wstęp wolny.

Warto dodać, że dziś też nasza gorzowska orkiestra dęta „Zdrowy Band” świętować będzie w Pawłowicach 25-lecie swego istnienia. Po długim zamknięciu w domach takiego wydarzenia nie można przeoczyć. Pawłowice dziś, początek o godz. 14.00.

W najbliższy wtorek, 29 czerwca, przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. To święto nakazane. Msze św. we wtorek o godz. 7.00 – 10.00 i 18.00. Kolekta w tym dniu, tzw. „świętopietrze”, do dyspozycji Stolicy Apostolskiej.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek po Mszy św. o 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w int. powołań. Odwiedziny chorych będą w terminie późniejszym. Okazja do spowiedzi św. w tygodniu przed każdą Mszą św.

Została zniesiona dyspensa od uczestniczenie we Mszy św. niedzielnej, w pomieszczeniach zamkniętych, także w kościołach, nadal jednak obowiązuje noszenie maseczek. Dostosujmy się do tego przepisu.

W przyszłą niedzielę ks. Piotr odprawi Msze św. o 9.30 za zm. ś.p. Marie Stiene i o 11.00 za zm. ś.p. ks. Wernera Olenika.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w tym tygodniu w sobotę prosimy naszych parafian z Dębiny nr od 1 -10 oraz z Karpat.
Napisane przez admin1 dnia czerwca 24 2021 19:41:28
0 komentarzy · 261 czytań · Drukuj
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?


Dodaj komentarz
Nick:

Kod potwierdzający:


Wpisz kod potwierdzający:Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?