Zaloguj
OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 06.06.2021
Do czwartku tego tygodnia trwa oktawa Bożego Ciała. W oktawie Bożego Ciała wieczorne Msze św. połączone są z procesją eucharystyczną dookoła kościoła i sprawowane „od gradobicia” w int. poszczególnych wiosek naszej parafii i Gorzowa. To święta wielowiekowa tradycja w naszej parafii.

W poniedziałek o 18.00 Msza św. w int. parafian z Więckowic Starych, Więckowic Nowych i Morgów. We wtorek w int. parafian z Libiąża, Szczotek, Strug. W środę w int. parafian z Pawłowic. W czwartek o 17.00 w int. parafian z Gorzowa. Zadbajmy by w tych Mszach św. licznie brały udział dzieci w strojach komunijnych, dzieci sypiące kwiaty, sztandary.

Zachowamy oczywiście wszystkie przepisy sanitarne. W kościele obowiązują maseczki na twarzach, na zewnątrz nie, ale w większym zgromadzeniu są one nadal zalecane. Obowiązuje dezynfekcja rąk oraz zachowanie dystansu społecznego.

W piątek Uroczystość N.S.P.J. Msza św. poranna i wieczorna połączona będzie z ponowieniem aktu poświęcenia się Sercu Bożemu.

W sobotę czcimy Niepokalane Serce N.M.P. W sobotę o godz. 11.00 przy kapliczce w Pawłowicach nabożeństwo odpustowe ku czci Niepokalanego Serca Maryi. Zapraszamy nie tylko parafian z Pawłowic.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w tym tygodniu w sobotę prosimy naszych parafian z Gorzowa z ul. Chopina blok I i II. Bóg zapłać za przyjście, za troskę o kościół, za ofiary na kwiaty składane przy tej okazji.
Napisane przez admin1 dnia czerwca 04 2021 20:07:48
1 komentarz · 109 czytań · Drukuj
Komentarze
#1 | Jenny Jhonson dnia czerwca 08 2021 09:39:04
Where else would anyone have the choice to get such data in a particularly ideal framework for making Bangalore Call Girls Service ? I have an introduction half a month from now, and I am on a post for such data.


Dodaj komentarz
Nick:

Kod potwierdzający:


Wpisz kod potwierdzający:Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?