Zaloguj
OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 23.05.2021, ZESŁANIE DUCHA ŚW. .
Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Św., o 14.30 nabożeństwo do Ducha Świętego połączone z nabożeństwem majowym. W tygodniu nabożeństwa majowe odprawiamy po wieczornej Mszy św. Dzisiejsza uroczystość kończy w liturgii okres wielkanocny.

Jutro Święto N.M.P. Matki Kościoła, Msze św. jutro o godz. 7.00, 10.00 i 18.00.

W czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Jest to diecezjalny dzień modlitw za kapłanów i o nowe powołania. O 17.00 w czwartek Msza św. szkolna, po Mszy św. adoracja w intencji kapłanów i nowych powołań.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w w sobotę prosimy naszych parafian z Gorzowa z ul. Kwiatowej lewa strona.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Trójcy Świętej. Dla naszej parafii to dzień odpustu parafialnego. Suma odpustowa w intencji parafian o godz. 11.00. Zachowując reguły sanitarne zapraszamy do udziału w sumie odpustowej orkiestrę, chórzystów, sztandary, służbę liturgiczną, wszystkich parafian. Spowiedź św. przed odpustem codziennie przed każdą Mszą św.
Napisane przez admin1 dnia maja 22 2021 20:20:37
1 komentarz · 173 czytań · Drukuj
Komentarze
#1 | Isha dnia czerwca 08 2021 09:37:31
I never shield myself from saying something concerning it. You're working comprehensively. It's charming to separate other's assessment and how it identifies with them or their customers, as their point of view may help you later on.
Escorts in Bangalore


Dodaj komentarz
Nick:

Kod potwierdzający:


Wpisz kod potwierdzający:Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?