Zaloguj
OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 09.05.2021 - VI WIELKANOCNA
Nabożeństwa majowe w tygodniu odprawiamy po wieczornej Mszy św., w niedziele o 14.30.

Szczególne zaproszenie kierujemy do udziału w dzisiejszym nabożeństwie majowym, które połączone będzie z koncertem uczniów, absolwentów i nauczycieli Szkoły Muzycznej w Oleśnie z racji Jubileuszu tejże Szkoły. Inicjatorem koncertu jest p. Jan Maliński ze znanego w całej Polsce zespołu „Gang Marcela”.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone w czasie Mszy św. Parafia nasza stanęła znów przed trudnym zadaniem renowacji muru nad wejściem głównym i bardzo trudnym zadaniem zachowania Krzyża nad szczycie wejścia, który został uznany przez konserwatorów za arcydzieło sztuki ceramicznej na skalę krajową.

W tym tygodniu przypadają dni modlitw o urodzaje. W poniedziałek, wtorek i w środę po porannej Mszy św. nabożeństwo błagalne w tej intencji, z racji epidemii, bez zwyczajowej procesji do Krzyża.

W czwartek, 13-go dnia miesiąca, po Mszy św. szkolnej o 17.00, pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie, także z racji epidemii, bez procesji i bez świec.

Spotkania dla dzieci pierwszokomunijnych od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem czwartku) o 17.30. Pierwsza Komunia św. w przyszłą niedzielę o 11.00. Spowiedź św. przed Komunią św. w sobotę od godz. 16.00.

W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Od piątku po porannej Mszy św. Nowenna do Ducha Św.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła, także rodzicom dzieci komunijnych O przyjście w tym tygodniu w sobotę prosimy parafian z Gorzowa z ul. Piłsudskiego i Piaskowej.
Napisane przez admin1 dnia maja 07 2021 21:16:25
224 czytań · Drukuj