Zaloguj
OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 25.04.2021, IV NIEDZIELA WIELKANOCNA
Dzisiejsza czwarta niedziela wielkanocna, Niedziela Dobrego Pasterza,
obchodzona jest jako Światowy Dzień Modlitw o Powołania do Służby w Kościele. Rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne.

Od jutra rozpoczynamy cykl spotkań dla dzieci przygotowujących do uroczystości pierwszej Komunii św. Szczegółowy plan spotkań został przekazany rodzicom dzieci.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna.

Odwiedziny chorych w przyszłym tygodniu w pierwszy piątek miesiąca.

W sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca, zarazem jest to liturgiczne wspomnienie św. Józefa rzemieślnika. Od soboty rozpoczynamy nabożeństwa majowe, w tygodniu po wieczornej Mszy św., w niedzielę o 14.30.

W sobotę też kierujemy zaproszenie do wszystkich parafian do udziału we Mszy św. pożegnalnej pogrzebowej w intencji zm. księdza Wernera Olejnika. To kapłan pochodzący z naszej parafii. Tu w 1987 r. miał prymicje, zmarł w Boronowie, gdzie był proboszczem, w wieku 58 lat i gdzie został pochowany. Z racji pandemii nie mogliśmy brać liczniej udziału w Jego pogrzebie, to ostatnie pożegnanie chcemy odprawić w parafii w sobotę 1-go maja o godz. 11.00. Msza św. w miesiąc po śmierci odprawiona zostanie w kaplicy w Pawłowicach, w jego rodzinnej wiosce, w niedzielę 9 maja o 12.15.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w tym tygodniu w piątek prosimy naszych parafian z Morgów o godzinie o której sami zdecydują.
Napisane przez admin1 dnia kwietnia 23 2021 21:10:37
199 czytań · Drukuj