OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 04.04.2021, WIELKANOC
Wszystkim z serca życzymy błogosławionych świąt.
Pomimo wszelkich trudności życia codziennego
niech spotkanie z Chrystusem Zmartwychwstałym
wprowadzi w nasze życie radość, pokój serca i nadzieję.

Bóg zapłać serdeczne za przygotowanie kościoła na święta, za jałmużnę wielkopostną, skarbonki caritasowe ofiarowane na zakup busa dla Domu Dziennego Pobytu w Gorzowie.

Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Porządek Mszy św. niedzielny. Kolekta na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w najbliższą sobotę o g. 9.00 prosimy parafian z Pawłowic wioska nr od 6-30.

Przyszła niedziela, druga wielkanocna, jest Niedzielą Bożego Miłosierdzia. To druga niedziela miesiąca, kolektę przeprowadzi Rada Parafialna na cele remontowe naszego kościoła. Bóg zapłać za ofiary złożone w przyszłą niedzielę.

W Niedzielę Miłosierdzia praktykowana jest też doroczna zbiórka do puszek na Caritas Diecezji Opolskiej.
Napisane przez admin1 dnia kwietnia 03 2021 22:41:45