OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 21.03.2021, V W. POSTU
Dziś V niedziela Wielkiego Postu, o godz. 14.30 Gorzkie Żale.

W czwartek uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. w czwartek o 8.00 i 18.00.
Z racji rekolekcji nie będzie Mszy św. szkolnej o 17.00.

W piątek o 17.00 Droga Krzyżowa i Msza św. za zmarłych wypominanych. Wypominki za zmarłych składamy w zakrystii.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w tym tygodniu prosimy parafian z Więckowic Starych od nr 13 do końca.

W zakrystii do odebrania zamówiona publikacja o św. Józefie.

W przyszłą niedzielę gałązki palmowe do poświęcenia rozprowadzać będą Dzieci Maryi.

Wzrasta ilość zakażeń, prosimy o ścisłe stosowanie się do przepisów sanitarnych. Wchodząc do kościoła dezynfekujemy ręce, nosimy maseczki, zachowujemy dystans, zalecane jest przyjmowanie komunii św. na rękę.

Od czwartku w naszej parafii rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. W skromniejszej formie, będą tylko dwa spotkania, rano o 8.00 i wieczorem o 18.00, zakończenie w niedzielę. Rekolekcje prowadzić będzie ks. Jerzy Dzierżanowski, odpowiedzialny za Diecezjalne Duszpasterstwo Rodzin. Okazja do spowiedzi św. od 7.30, wieczorem od 17.30.
Napisane przez admin1 dnia marca 19 2021 19:38:41